Účtovník

Cyprian Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trakovice
Termín nástupu
asap
900 EUR/mesiacVýška mzdy bude závisieť od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za:
- komplexné vedenie účtovníctva - došlé a vyšlé faktúry, evidecia, fakturácia
- vedenie pokladne
- úhrady faktúr, prevody miezd,
- vedenie agendy výpisov a zmlúv všetkých bánk
- zúčtováva schválené účtovné doklady v súlade so zákonom o účtovníctve a platnými daňovými zákonmi
- vyhotovuje, kontroluje a čistí evidenciu v jednotlivých účtoch,
- vykonáva evidenciu DPH, kontroluje správnosť odpočtu, vyhotovuje podklady pre daňové priznanie,
- zúčtováva časové rozlíšenie nákladových a výnosových účtov do príslušných období,
- vyhotovuje účtovné podklady pre následné reporty, analýzy a štatistické výkazy v stanovených termínoch
- vykonáva všetky práce súvisiace s účtovnou uzávierkou a následné daňové priznanie,
- analyzuje údaje výrobnej ekonomiky, spracováva predbežné hospodárske výsledky a mesačné rozbory

Sme Start up firma, ponúkame spolupodieľanie sa na budovaní firmy, vrátane zamestnaneckých výhod a benefitov.

Kandidáti, ktorí majú záujem o pozíciu, nech zasielajú svoje životopisy cez "poslať životopis ".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, podnikové hospodárstvo

Ostatné znalosti

Finančné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť, samostatnosť, ochota, precíznosť, logické a finančné myslenie
- potrebné sú skúsenosti s kontrolingom

Spoločnosť sídli v obci Trakovice (okres HC) pôsobí v oblasti potravinárstva a predaja produktov. Zaoberá sa konzervovaním, triedením, varením a sušením poľnohospodárskych produktov rastlinného pôvodu , prevažne zemiakmi.
ID: 3912102  Dátum zverejnenia: 14.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac