Senior Dizajnér/Predajca kuchýň

CYMORKA interior design s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.06.2024
1 500 - 5 000 EUR/mesiaczákladná mzda + bonusy z predaja + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo, návrh a predaj premiových nemeckých a talianskych kuchýň a ďalších interiérových prvkov. Príprava cenových ponúk, komunikácia so zákazníkmi a zahraničnými dodávateľmi. Starostlivosť o kľúčových zákazníkov.

Práca v exkluzívnom interiérovom štúdiu so zahraničnými luxusnými dizajnovými značkami, v mladom kolektíve, pravidelné cestovanie do zahraničia na školenia a výstavy, nadštandardné ohodnotenie, bonusy, po skúšobnej dobe k dispozícií služobné auto. Osobnostný rozvoj a rast.

Prosím zašlite Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

interiérový dizajn, dizajn nábytku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CARAT Online Planner - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaja kuchýň

Počet rokov praxe

3

Bezpodmienečným predpokladom sú skúsenosti s predajom kuchýň a mobiliáru, vysoké pracovné nasadenie, kreatívne myslenie, flexibilita, samostatnosť, starostlivosť o klientov, zmysel a cit pre kultúru prémiového segmentu. Pozitívne myslenie, nasadenie a ochota vzdelávať sa a osobne sa rozvíjať.

prémiové interiérové štúdio, návrh, zariaďovanie a realizácia interiérov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Dragún
Tel.: +421948955944
E-mail: poslať životopis
ID: 3915922  Dátum zverejnenia: 21.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac