Servisný technik bicyklov Bratislava

Cykloprojekt s. r. o.

Miesto práce
Kupeckého 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2021
1 300 EUR/mesiacMzda v závislosti od skúseností (min. 1300 EUR), zvyšovanie mzdy, 13. plat za výkon a bonusy z predaja príslušenstva a doplnkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky zdatného, šikovného a samostatného kolegu pre tieto činnosti:

- servisovanie, nastavenie a montáž klasických bicyklov
- profesionálna údržba a oprava podľa požiadaviek zákazníkov
- kontrolné a diagnostické činnosti
- predaj súvisiaceho príslušenstva a doplnkov podľa požiadaviek
- tvorba a dodržiavanie časových plánov harmonogramu práce (servis)
- pravidelná komunikácia so zákazníkmi
- spolupráca s vedením spoločnosti a pravidelný reporting o stave činností
- spolupráca na marketingových aktivitách služby
- objednávka potrebných náhradných dielov a technického vybavenia
- samostatná práca s vedením motorového (servisného) vozidla (Bratislava a okolie)

Práca v malom, mladom a priateľskom kolektíve zložený zo skúsených profesionálov v stabilnej spoločnosti
Samostatná práca v teréne s motorovým vozidlom
Odborný rast
firemný notebook/tablet
firemný telefón
Moderné pracovné prostredie
Firemné akcie a teambuildingy
Zvyšovanie mzdy
13. plat za výkon
Pracovný čas podľa dohody
Pracovná odev

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu, ktorí aspoň čiastočne spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 6 mesiacov praxe v servisovaní a montáži bicyklov

Počet rokov praxe

1

Čo očakávame?
- Chuť učiť sa nové veci, pracovať na svojom rozvoji
- Dynamickú osobnosť s chuťou a ochotou realizovať vlastné nápady a stratégie
- Dobré argumentačné zručnosti, samostatnosť, sebariadenie a organizačné schopnosti
- Technické a plánovacie myslenie
- Pozitívny vzťah k bicyklom, športu a cyklistike
- Mechanické a servisné zručnosti
- Milé a profesionálne správanie a vystupovanie!
- Odolnosť voči stresu, flexibilita, lojálnosť a zodpovednosť
- Precíznosť a dôslednosť!
- Prozákaznícky prístup a komunikatívnosť!

Ako spoločnosť sa zameriavame na projekčné, poradenské a inžinierske služby v oblasti plánovania a realizácie cyklistickej infraštruktúry, servisu bicyklov a prevádzky systémov zdieľaných bicyklov (bikesharing).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4074652  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac