Obchodný zástupca

CYEB s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 500 EUR/mesiacprovízie podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhladávanie potencionálnych partnerov(z vlastnej a firemnej databázy)
organizovanie a realizácia telefonického kontaktovania a osobných jednaní
zisťovanie energetických potrieb zákazníka, analýza údajov
príprava ponúk špeciálne pre potencionálneho zákazníka
poradenstvo v oblasti energetiky, ponuka špeciálnych riešení
starostlivosť o existujúcich zákazníkov, uzatváranie zmlúv,

mobilný telefon
notebook
služobné auto

Našim zákazníkom ponúkame investície zvyšujúce energtickú účinnosť s návratnosťou menej ako 2 roky. Analyzujeme spotrebu a naprojektujeme zníženie spotreby energie. Projektujeme výlučne riešenia, ktoré neznižujú produktivitu a nemajú negatívny vplyv na pracovné prostredie, a jednoznačne prispievajú k zvyšovaniu hospodárskych výsledkov. Okrem zníženia spotreby energie ponúkame nízke ceny za energiu, a plnohodnotný zákaznícky servis.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektro inžinier, strojný inžinier, energeticý inžinier

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

obchodnícky prístup
automotivácia, hlad po úspechu a uznaniu
proaktivita, samostatnosť
zodpovedný prístup k práci
otvorenosť na nové veci
výborné komunikačné vlastnosti
spolupráca

Spoločnosť je etablovaná na slovenskom energetickom trhu ako dodávateľ elektrickej energie a zemného plynu, a poskytovateľ energetických služieb s garantovanou úsporou elektrickej energie. Cieľovou skupinou sú výrobné (malé, stredné, veľké a multinacionálne) podniky a samosprávy na rôznych úrovniach.
ID: 3931617  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac