Full-stack web developer pre medzinárodný e-shop s cyklo oblečením

Cyclestore s.r.o.

Pri vinohradoch, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si IT zanietenec, ktorého zaujíma web development? Baví ťa front-end, sleduješ aktuálne trendy vo svete web dizajnu ale nestratíš sa ani na backende? A keď sa k tomu pridá úspešný a stabilný medzinárodný e-shop, pozitívny vzťah k cyklistike, stane sa Holokolo nie len tvoj nový job, ale hlavne radosť z práce. Že toho zatiaľ veľa nevieš? Nevadí, interne si Ťa zaučíme.
Budeš pracovať v mladom kolektíve, kde tvojou hlavnou zodpovednosťou bude vývoj a technická podpora dvoch moderných e-shopov postavených na CMS Buxus s použitím moderných web technológií.Hľadáme full-stack developera, ktorý má pozitívny vzťah k front-endu (HTML, CSS/LESS/SASS, Javascript…), UX a webdizajnu a bude ho u nás primárne zastrešovať, ale nebojí sa pustiť sa aj do backendových taskov.
Využívame overené, ale zároveň moderné technológie ktoré nám zľahčujú život, preto sa u nás stretneš s:- LAMP stack – Linux (prípadne Windows s WSL2), Apache, MySQL, PHP 8- Laravel,- HTML 5, - CSS 3 (LESS), - ES5 & ES6 JavaScript, LESS,- Tailwind,- Livewire,- GitLab a Gitflow- Jenkins- unit testy,- memcache, redis, SOLR- queues

Prácu Ti bude spríjemňovať kolektív mladých ľudí, ktorí sú naladení na rovnakej vlne.

Je nám jasné, že plat nie je všetko a preto sa snažíme svojim zamestnancom život čo najviac spríjemniť. Neopomenieme ani osobný coaching, ktorý Ti umožní rozvinúť sa nie len ako programátor ale aj ako osobnosť.

Dynamicky rastúca firma Ti umožní rozvíjať sa aj v iných smeroch, či už Ťa zaujíma marketing, grafika, cenotvorba, alebo chceš byť modelom pre naše vlastné kolekcie cyklistického oblečenia.
Keďže sme predajcom tovaru, výhodné ceny sú samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- znalosť a skúsenosť s PHP a SQL databázami,
- skúsenosť s PHP MVC frameworkom, ideálna s Laravelom
- skúsenosť so GIT

Keďže budeš pracovať na komplexnom webe, očakávame ochotu učiť sa a vzdelávať pri riešení rôznych výziev, ktoré sa naskytnú.

Sme medzinárodne pôsobiaca firma (aktuálne v 8mich krajinách, s jasnou ambíciou k ďalšiemu rastu) so zameraním na predaj B2C a B2B v segmente cyklistiky. Cyklistickým nadšencom a aktívnym ľuďom dávame istotu najväčšieho výberu oblečenia a doplnkov špičkovej kvality v každej cenovej relácii pre radosť z tohto trendy športu. Prezentujeme sa starostlivým prístupom k našim zákazníkom naprieč celou firmou: od profesionálneho zákazníckeho servisu, inteligentnej web stránky e-shopu až po samotný výber moderných, inovatívnych produktov.
ID: 4210459  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac