Kuchár bufetu, bistra - Cyberjump Trampolínový Park

Cyberjump Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
15.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zostavuje jedálny lístok, v spolupráci s vedúcim parku
• zabezpečuje neustále uvádzanie jedál na jedálnom lístku
• príprava a spracovávanie surovín v súlade s nariadeniami
• predurčené dávkovanie, servírovanie, skladovanie
• kontroluje zásoby, objednáva suroviny, zhromažďuje ingrediencie, predkladá zoznam nákupu
• sleduje zásoby
• snaží sa o vytváranie minimálneho množstva zostatkov
• zodpovedá za všetky druhy organizácie, optimalizáciu procesov, riadenie a koordinovanie prác pomocného personálu
• zodpovedá za dodržiavanie platných zdravotných, hygienických a nutričných noriem
• zodpovedá za riadne udržiavanie čistoty v kuchyni (denné upratovanie, mesačné upratovanie), za jej údržbu, za čistotu používaných nástrojov
• zodpovedá za riadne používanie kuchynských strojov a za ich čistotu
• spolupracuje s vedúcim zmeny počas každodennej prevádzky, s cieľom zabezpečiť plynulú prevádzku
• spravuje peniaze v pokladni podľa nariadenia o spravovaní hotovosti

• zľavy v Cyberjump
• stravné lístky
• samozrejmosťou sú príplatky za víkendy a sviatky

Životopis pošlite v SJ ideálne aj v AJ, motivačný list je plus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

Kuchár
2

• skladovanie surovín a hotových jedál
• znalosť HACCP a iných hygienických nariadení (PODMIENKA)
• príprava surovín
• zdravotná spôsobilosť (PODMIENKA)
• dokáže viesť tím, dokáže pracovať v tíme
• obratnosť
• čistota, náročnosť
• slušné správanie
• svedomitosť
• presnosť
• spoľahlivosť
• schopnosť riešiť problémy
• zodpovednosť
• nezávislosť

Cyberjump - Najväčší Trampolínový Park v strednej Európe
• rozloha viac ako 3000m2
• dokonalé atrakcie
• narodeninové oslavy
• teambuildingy

Pribinova 10
811 09 Bratislava
ID: 3972127  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac