Webkodér

Cyber Fox,s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do týmu šikovného webkodéra, který by pracoval na webových projektech a připravě podkladů pro mobilní aplikace. V týmu bude pracovat s Janem Rennerem, který má v oblasti webcodingu mnohaleté zkušenosti. Grafické podklady jsou zhotovovány externími dodavateli, běžně spolupracujeme například s panem Rodolfem Bigliém, který představuje špičku současného webového designu. Ve firmě působí tým programátorů na platformách ASP.NET, PHP, iOS a Android.

Možnosti osobního rozvoje

  • spolupráce v týmu se zkušeným kolegou
  • kurzy angličtiny s rodilým mluvčím přímo v kanceláři
  • fitness centrum přímo v budově (2 patra výtahem)
  • přístup ke kompletní Adobe Creative Cloud
  • možnost práce pro zajímavé klienty

Předpokládané technické znalosti

  • znalost HTML(5) + CSS(3), používáme Twitter Bootstrap framework a kódujeme responzivně
  • orientace v Javascriptu, AJAX, jQuery a využití jQuery UI
  • základní orientace v PHP/MySQL
  • schopnost využívat Photoshop - používáme Creative Cloud a zákazníkům často něco kreslíme nebo doplňujeme grafické podklady pro mobilní aplikace
  • základních znalost přístupnosti, optimalizace a SEO pravidel
  • základní orientace v Google Analytics
  • vítáme znalost prototypovacích nástrojů na návrh mobilních/webových aplikací - používáme Axure a Moqups
  • orientace v aktuálně používaných prohlížečů a klienstkých platformách
  • sledování nových webových trendů a zájem o tento obor

Informace o náboru

ID: 3364428  Dátum zverejnenia: 17.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc