Technický poradce pro zákazníky

CX-80 POLSKA AGATA NADERA, DARIUSZ NADERA SPÓŁKA JAWNA

Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TECHNICKÝ PORADCE PRO ZÁKAZNÍKY

Naši společnost již budujeme přes 20 let a zásobujeme tisíce polských firem technickou chemií a autokosmetikou. Naše výrobky oceňují a kupují miliony průmyslových i individuálních zákazníků v Polsku a 22 zemích po celém světě. Již léta spolupracujeme se značkami jako Mercedes Benz, Toyota a dalšími. Naše síla vychází z kvality našich výrobků a potenciálu našich zaměstnanců, kteří spojují profesionalitu s poradenstvím a nadšením pro pomoc druhým.

Vzhledem k rozvoji obchodní sítě hledáme kandidáty na pozici TECHNICKÝ PORADCE PRO ZÁKAZNÍKY

Jaké budou tvoje úkoly?

  • Odborné poradenství v oblasti nejlepších řešení pro zákazníky.
  • Prezentace a prodej produktové nabídky společnosti. Budování a udržování dobrých vztahů s novými i stálými zákazníky.
  • Vyhledávání nových zákazníků a získávání doporučení.
  • Vývoj distribuce v podřízené oblasti.

Pro efektivní realizaci úkolů nabízíme:

  • Individuální zaškolení a balíček odborných školení.
  • Věcnou a praktickou podporu od našich zkušených pracovníků.
  • Možnost vybudovat si vlastní neomezenou zákaznickou základnu v podřízeném regionu.
  • Velmi dobrou atmosféra a pozitivní pracovní kulturu.
  • Kvalitní firemní vozidlo, nejmodernější softwarové a IT řešení pro zákaznický servis.

Co očekáváme?

  • Výborná znalost češtiny, angličtina nebo polština pro komunikaci s centrálou v Polsku.
  • Podnikavost a samostatnost.
  • Schopnost plánovat a organizovat vlastní práci.
  • Znalost prodejních technik na základě prodejních cílů.
  • Vášeň pro techniku je vítána.
  • Pozitivní přístup k práci, pracovní nasazení, vášeň, energie, nadšení a radost ze života.
  • Ctižádostivost a odhodlání jít za vytyčenými cíli.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní podmínky - fixní odměna.
  • Měsíční provize z prodeje /bez omezení/.
  • Podpora profesního a osobního růstu.
  • Možnost povýšení na manažerskou pozici.
  • Pracovní zážitky plné výzev

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa