Sales Consultant New Business - divízia Workwear

CWS Slovensko, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac- provízie, štvrťročné a ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Získavanie nových zákazníkov v oblasti prenájmu pracovných odevov a služieb prania.

- Aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov

- Samostatná príprava, plánovanie a realizácia stretnutí so zákazníkmi.

- Príprava návrhov riešení pre potenciálnych zákazníkov.

- Príprava cenových ponúk, prezentácia návrhov zákazníkom.

- Zodpovednosť za prípravu a kompletizáciu zmluvnej dokumentácie.

- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, poskytovanie služieb, komunikácia so zákazníkmi.

- Monitoring trhu, monitoring konkurencie a identifikácia potrieb zákazníkov.

- Vedenie predajnej agendy, práca v systéme CRM - Sales Force.

- Komunikácia naprieč oddeleniami.

- Zaujímavú a dynamickú prácu v stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti.

- Kompletné zaškolenie v problematike špecifickej pre dané odvetvie.

- Otvorenú firemnú kultúru.

- Motivujúce finančné ohodnotenie (základný plat, provízie, štvrťročné a ročné prémie).

- Služobné auto aj na súkromné účely, notebook, mobilný telefón

- Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Min. stredoškolské vzdelanie s maturitou, vodičský preukaz skupiny B, znalosť MS Office.

- Skúsenosti s predajom komplexných servisných riešení.

- Spoľahlivosť a zodpovednosť.

- Schopnosť nadväzovať a budovať dlhodobé vzťahy na báze winwin.

- Otvorenosť novým veciam a situáciám, nadšenie, angažovanosť.

- Asertívny, komunikatívny, dobrý poslucháč, najmä aktívne počúvanie.

- Schopnosť pochopiť, porozumieť produktom a službám CWS a potrebám zákazníkov.

- Ambicióznosť, zdravé sebavedomie a autentickosť.

- Vášeň pre predaj orientovaný na zákazníka - potreba uspieť.

- Pozitívne myslenie.

- Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou

CWS Slovakia s.r.o. is a specialist and leading provider of systems for innovative, sustainable and digital rental solutions in the field of hygiene, mats, workwear, as well as cleanroom, healthcare and fire protection.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Rajnicová
E-mail: poslať životopis
ID: 4823797  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac