Sales manager

CWS Slovensko, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ výkonnostná mesačná prémia, 13 plat,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, vyhľadávanie nových potencionálnych zákazníkov, uzatváranie obchodných zmlúv, prezentácia spoločnosti.

Firemný automobil, notebook, mobil, možnosť kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, túžba presadiť sa, pracovitosť, samostatnosť

Spoločnosť poskytuje služby v oblasti hygieny, dodávka a servis priemyselných čistiacich textilných utierok
ID: 4076208  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac