OPRAVA ODĚVOV (bez nutnosti odborného vzdelania)

CWS Slovensko

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:

  • Opravy a úpravy čistých pracovných odevov
  • Našívania loga na pracovné odevy
  • Požadujeme:
  • Manuálna zručnosť
  • Znalosť práce so šijacím strojom
  • Svedomitosť, samostatnosť a zodpovednosť
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Ochota pracovať v 2-zmennej prevádzke (pondělok - piatok; 06-14; 14-22)

Ponúkame:

  • Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • 4 - 5 týžďňov dovolenky podla Zákoníka práce
  • Príspevok na stravovanie (stravné lístky 4 EURA)
  • Dobrá dopravná dostupnosť pracoviska
  • Káva, čaj, voda voľne k dispozícii
  • Práca v príjemnom pracovnom kolektíve
  • Termín nástupu ihneď, alebo dohodou

Miesto výkonu práce a vyberového konania: Tehelňa 12, 841 07, Bratislava, Devínska Nová Ves
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
ID: 3932763  Dátum zverejnenia: 3.7.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac