Pracovník expedície v práčovni

CWS Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Ihneď
Od 800 EUR/mesiacPRIEMERNÁ MZDA: 1150 € priemerná mzda sa skladá z mesačne vyplácaných príplatkov a bonusov podľa schopnosti a výkonu až do výšky 400 € + dochádzkový príplatok 60 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
• skladanie prádla na automatickej skladačke
• výstupná kontrola odevov
• balenie odevov pre zákazníka a scanovanie odevov
• práca s PC a tlač dodacích listov
• pracuje sa na zmeny

• zázemie a stabilita zahraničnej spoločnosti
• mesačné odmeny podľa schopností zamestnanca
• dochádzkový príplatok za odpracovaný mesiac
• stravné lístky v hodnote 5,20 eur s doplatkom zamestnanca iba 1 euro
• bonus za odporúčanie uchádzača
• zabezpečený pitný režim na pracovisku, v letných mesiacoch zabezpečená zmrzlina
• práca v čistom prostredí, priateľský kolektív
• nástup možný ihneď

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• nevyžaduje sa predchádzajúca prax, uchádzača kompletne zaškolíme
•spoľahlivosť
•samostnatnosť
•zodpovedný prístup k práci.
•ochota učiť sa

•práca je vhodná pre ženu i muža

Spoločnosť CWS Slovensko je špecialistom a popredným poskytovateľom systémov pre inovatívne, udržateľné a digitálne riešenia prenájmu v oblasti hygieny, rohoží, pracovných odevov, ale aj čistých priestorov, zdravotnej starostlivosti a ochrany pred ohňom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4596904  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac