Krajčírka - šička Devínska Nová Ves zarábaj až 1300 EUR

CWS Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
Ihneď
900 - 1 300 EUR/mesiacPRIEMERNÁ MZDA: 1150 Eur základná mzda 900 Eur (príplatky a bonusy podľa schopnosti a výkonu 100 - 400 Eur ) dochádzkový bonus 60 Eur stravné lístky vo výške 5,50 Eur/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• opravy a úpravy čistých pracovných odevov,
• našívanie loga na pracovné odevy
• prišívanie zipsov, gombíkov, záplat
• kompletné zaškolenie

Práca na zmeny.

• možnosť veľmi dobre si zarobiť
• zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
• zabezpečený pitný režim a v letných mesiacoch zmrzlina
• priateľský kolektív
• stravné lístky v hodnote 5,50 s doplatkom iba 1 euro
• nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ovládanie práce so šijacím strojom

Spoločnosť CWS Slovensko je špecialistom a popredným poskytovateľom systémov pre inovatívne, udržateľné a digitálne riešenia prenájmu v oblasti hygieny, rohoží, pracovných odevov, ale aj čistých priestorov, zdravotnej starostlivosti a ochrany pred ohňom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4576199  Dátum zverejnenia: 26.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac