Senior Account Manager - divízia Workvear

CWS Slovensko, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacMzda pozostává z fixnej čiastky (od 1 500 EUR), provízií a kvartálnych odmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívne vyhľadáva obchodné príležitosti na trhu
- Vedie obchodné rokovania
- Predstavuje CWS produkty a služby z portfólia
- Nastavuje podmienky a služby pre zákazníkov v spolupráci so zákazníckym servisom
- Podporuje odovzdanie nových zákazníkov určenému zákazníckemu centru

Čo ponúkame:
- Zaujímavú a dynamickú prácu v stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Kompletné zaučenie do špecifickej problematiky odvetvia
- Otvorenú firemnú kultúru
- Motivačné finančné ohodnotenie (základná mzda + výkonnostný bonus)
- firemný notebook
- firemný telefón
- firemný automobil

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- Relevantné pracovné skúsenosti – obchodník/ KAM v pro zákaznícky orientovanej spoločnosti, idelne v segmente výroby alebo služieb
- Práca na komplexných obchodných prípadoch
- Zameranie na obchodné výsledky, plnenie stanovených obchodných plánov
- Dobré komunikačné schopnosti v angličtine, plynulá slovenčina
- Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- Tímový hráč so schopnosťou vybudovať si dôveru u zákazníkov a kolegov a podeliť sa o informácie
- Organizačné a analytické schopnosti
- Pokročilý užívateľ MS Excel
- Vodičský preukaz sk. B, ochota cestovať v rámci Slovenska, príležitostne tiež do Českej republiky

Spoločnosť CWS Slovensko je špecialistom a popredným poskytovateľom systémov pre inovatívne, udržateľné a digitálne riešenia prenájmu v oblasti hygieny, rohoží, pracovných odevov, ale aj čistých priestorov, zdravotnej starostlivosti a ochrany pred ohňom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4125789  Dátum zverejnenia: 31.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac