Obchodný zástupca - Bratislava a západné Slovensko

CWS Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 750 EUR/mesiac300€ newcomer bonus progresívny provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš obchodný tím sa stále rozrastá. Hladáme posilu pre Bratislavu a okolie.
Vašou úlohou bude:
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Samostatná príprava, plánovanie a realizácia obchodných príležitostí so zákazníkmi
- Spracovanie cenových ponúk, prezentácia ponúk zákazníkom
- Spolupráca so zákazníckym oddelením
- Spracovanie reportingu a vedenie obchodnej agendy
- Administratíva

Ponúkame Vám:
- Zaujímavé finančné ohodnotenie, progresívny provízny systém
- Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Príspevok na stravovanie (stravný lístok 4 EUR)
- Služobný telefón, notebook, automobil aj pre súkromné účely
- Možnosť vzdelávania a osobného rastu
- Práca v príjemnom pracovnom kolektíve

Snažíme sa odpovedať aj všetkým uchádzačom, ďakujeme za vašu trpezlivosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

1

SŠ vzdelanie
Obchodné zručnosti
Dobrá počítačová znalosť- MS Office - prezentácie, CRM systém a pod.
Mobilita (vodičský preukaz B)
Profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť, organizačné schopnosti
Samostatnosť, proaktívny a pozitívny prístup, optimizmus
Znalosť anglického jazyka veľkou výhodou
Minimálne rok praxe v priamom predaji - B2B výhodou

Spoločnosť CWS Slovensko je špecialistom a popredným poskytovateľom systémov pre inovatívne, udržateľné a digitálne riešenia prenájmu v oblasti hygieny, rohoží, pracovných odevov, ale aj čistých priestorov, zdravotnej starostlivosti a ochrany pred ohňom.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4004497  Dátum zverejnenia: 25.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac