Servisní technik/vodič

CWS-boco Slovenská republika, s.r.o.- a company of the CWS group

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovní náplň:

  • zaistenie služieb naším zákazníkom
  • dodávka tovaru na predom určenú adresu
  • distribúcia pracovných odevov a rohoží v rámci SK
  • komunikácia so zákazníkom
  • ostatné činnosti spojené s výkonom funkcie Servisného technika

Požadujeme:

  • skúsenosti s riadením motorového vozidla
  • vodičský preukaz skupiny B (do 3,5 tony)
  • flexibilitu
  • manuálnu zručnosť
  • schopnosť dobrej orientácie v danej lokalite pôsobenia
  • dobrý zdravotný stav
  • schopnosť práce v tíme
  • pro-zákaznícky orientovaná asertívna osobnosť

Poúkame:

  • flexibilná pracovná doba
  • firemný pracovný odev a obuv
  • firemné benefity, bonusy/prémie
  • komplexné firemné zaškolenie pre obsadzovanú pozíciu
  • plnú podporu tímu, ktorého sa stanete súčasťou
  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • perspektívny obor, uplatnenie získaných skúseností
  • zaujímavé produkty v oblasti služieb a servisu
  • práca v príjemnom pracovnom kolektíve
  • termín nástupu ihneď

Místo výkonu práce: Teheľňa 12, 871 04, Bratislava

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity