Pracovník skladu s NJ- Rohože

CWS-boco Česká republika, s.r.o.- a company of the CWS group

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
580 - 850 EUR/měsíc580 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovná náplň:

  • Príprava tovaru na pravidelné závozy do Rakúska
  • Vyskladňovanie a uskladňovanie tovaru
  • Znalosť skladového hospodárstva
  • Práca s vysokozdvižným vozíkom
  • Ostatné skladnické práce
  • Bežná údržba pracovných prostriedkov a udržovanie poriadku na pracovisku

Požadujeme:

  • Schopnosť dobrej orientácie v skladovom prostredí
  • Znalosť nemeckého jazyka- pokročilá
  • Flexibilita a samostatnosť
  • Spoľahlivosť a manuálna zručnosť
  • Preukaz na VZV
  • Znalosť práce na PC

Ponúkame:

  • Firemný pracovný odev a obuv
  • Firemné benefity
  • Bonusy
  • Komplexné firemné zaškolenie pre obsadzovanú pozíciu
  • Plná podpora týmu, ktorého sa stanete súčasťou
  • Zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • Perspektívny obor, uplatnenie získaných skúseností
  • Zaujímavé produkty v oblasti služieb a servisu
  • Práca v príjemnom pracovnom kolektíve

Termín nástupu ihneď

Miesto výkonu práce: Tehelňa 12, 841 07, Bratislava

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3809927  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580 - 850 EUR/měsíc580 EUR/měsíc