Radaktor/Redaktorka portálu Veda na dosah

CVTI SR

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
15.5.2024
1 400 EUR/mesiacod 1400 v zmysle zákona 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

písanie textov s vedeckou tematikou, úprava tlačových správ, editovanie a redigovanie článkov od externých a odborných autorov,

tvorba plánov uverejňovania článkov a ďalšieho obsahu,

umiestňovanie textového, obrazového a audiovizuálneho obsahu na portál,

vyhľadávanie obrazového materiálu k jednotlivým redakčným materiálom,

komunikácia a spolupráca s externými partnermi a dodávateľmi,

účasť na tlačových konferenciách, výstavách, odborných a spoločenských podujatiach,

administratívna podpora činnosti redakcie,

plánovanie ďalších rozvojových aktivít redakcie so zohľadnením aktuálnych trendov v oblasti popularizácie vedy a techniky, ako aj oblasti popularizačných portálov,

ďalšie činnosti súvisiace so zabezpečovaním zverenej agendy.

Ponúkame Vám flexibilný pracovný čas, ktorý Vám umožňuje skĺbiť prácu, rodinu aj koníčky. Možnosť zakúpiť si kartu Multisport. Päť dní dovolenky navyše a príspevok na DDS sú len niektoré z benefitov, ktoré ponúkame.
Naším záujmom je aj Váš profesionálny rozvoj v oblastiach súvisiacich s Vašou pracovnou náplňou. So súhlasom priameho nadriadeného môžete absolvovať rôzne vzdelávacie aktivity alebo odborné konferencie.

V prípade že Vás pracovná ponuka zaujala, prosím, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku. K životopisu môžete pripojiť portfólio vlastných článkov a motivačný list.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Kandidátom, ktorí nebudú oslovení, resp. pozvaní na osobný pohovor sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Informácie o spracúvaní osobných údajov v rámci CVTI SR poskytované podľa čl.13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES ( všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke https://www.cvtisr.sk/cvti-sr-vedecka-kniznica/podmienky-ochrany-sukromia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predovšetkým v oblasti žurnalistiky alebo prírodovedného alebo technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálne a príjemné vystupovanie
- diskrétnosť, dôslednosť a samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci
- organizačné schopnosti
- flexibilita
- lojalita

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ország Turanská Iveta
E-mail: poslať životopis
ID: 4805815  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac