Účtovník

CVTI SR

Miesto práce
Lamačská cesta, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Komplexne zabezpečuje odborné práce na odbore účtovníctva.
Vykonáva evidenciu záväzkov a sledovanie doby ich splatnosti.
Preveruje správnosť a kompletnosť údajov na došlých faktúrach a interných účtovných dokladoch.
Komplexne zabezpečuje obeh účtovných dokladov, kontroluje ich vecné a finančné odsúhlasenie zodpovednými zamestnancami v zmysle smernice.
Zodpovedá za úplnosť dokladov, na základe ktorých sa vykonávajú platby.
Prerokováva jednotlivé problémy pri platbách so Štátnou pokladnicou a s dodávateľmi.
V účtovnom systéme vykonáva tvorbu záväzkov a v systéme Štátnej pokladnice realizuje ich úhrady.
Samostatne zabezpečuje refakturáciu na základe podkladov a vyjadrení organizačných zložiek organizácie.
Vykonáva kontrolu došlých faktúr pri doručení.
Priebežne zostavuje prehľady neuhradených záväzkov.

Ponúkame Vám flexibilný pracovný čas, ktorý Vám umožňuje skĺbiť prácu, rodinu aj koníčky. Možnosť zakúpiť si kartu Multisport. Päť dní dovolenky navyše, príspevok na DDS sú len niektoré z benefitov, ktoré ponúkame.
Našim záujmom je aj Váš profesionálny rozvoj v oblastiach súvisiacich s Vašou pracovnou náplňou. So súhlasom priameho nadriadeného môžete absolvovať rôzne vzdelávacie aktivity

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Kandidátom, ktorí nebudú oslovení resp. pozvaní na osobný pohovor, sa vopred ospravedlňujeme a ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počet rokov praxe

3

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Štátna pokladnica - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

3 roky praxe na rovnakej alebo podobnej pozícii je
výhodou
- skúsenosti s úhradami v systéme Štátnej pokladnice
- zodpovednosť
- samostatnosť a spoľahlivosť
- flexibilita a aktívny prístup k riešeniu úloh
- svedomitosť
- komunikatívnosť
- tímový hráč

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ország Turanská Iveta
E-mail: poslať životopis
ID: 4795408  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac