Administrátor vo vedecko-výskumnom dátovom centre

CVTI SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacNástupný plat od 1200 € v závislosti od definovaných špecifických kritérií (kvalifikačné, predpoklady, dĺžka praxe, vedomosti, zručnosti, kompetencie) podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a zodpovednosti v jednej z nasledovných domén. Požaduje sa základná
zručnosť a skúsenosť pre pozície junior alebo senior. Pokročilá znalosť je výhodou:

• Administrácia OS LINUX
• Administrácia sieťových prvkov / sieťový administrátor
• Administrácia Microsoft technológií - AD, Exchange, MSSQL
• Administrácia virtualizačných platforiem – VMWARE
• Administrácia cloudových platforiem - kubernetes
• Správa bezpečnosti aplikácií, penetračné testy, IDS, IPS
• Monitoring (zabbix, matomo)
• Zálohovanie (optimálne TSM)
• ITIL, Asset managment

• pružná pracovná doba,
• 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákonníka práce,
• možnosti ďalšieho odborného rastu a osobného rozvoja,
• možnosť spolupráce so zahraničnými expertmi,
• účasť na seminároch a konferenciách,
• inšpirujúca práca v modernej vedeckej knižnici,
• zvýhodnené vstupy na športoviská v rámci celej SR.

Štruktúrovaný životopis s motivačným listom v slovenskom jazyku zašlite na kontaktnú emailovú adresu [email protected] do 15. 7. 2022. K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov pre účel výberového konania v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Požadované vzdelanie

Dosiahnuté vzdelanie: vysokoškolské min. II. stupňa.

Znalosti
Odborné
• aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
• Minimálne 2 roky praxe v jednej doméne, ktorá je náplňou práce

o spoľahlivosť a zodpovednosť
o komunikačné a prezentačné zručnosti
o schopnosť práce v tíme
o samostatnosť a iniciatívnosť
o chuť učiť sa nové veci

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4361627  Dátum zverejnenia: 22.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac