Lektor v Zážitkovom centre vedy Aurelium

CVTI SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
jún 2022
1 200 EUR/mesiacPonúkaný plat od 1200 € brutto (podľa zákon č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Sprevádza školské exkurzie a návštevníkov centra vedy
• Sprostredkuje poznatky o exponátoch pútavým spôsobom
• Zabezpečuje plynulý chod prevádzky
• Spolupracuje na rozvoji a úprave exponátov so servisným oddelením
• Aktívne sa podieľa na kreatívnom rozvoji sprievodných programov a ich realizácií
• Spolupracuje na príprave podkladov pre propagáciu
• Pracovná doba: utorok – sobota

• 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce
• možnosť vzdelávania sa v oblasti popularizácie vedy
• príspevok na DDS
• možnosť zakúpenia Multisport karty a iné

Predpokladaný termín začatia výberového konania: od 22.6. 2022 – vybraní záujemcovia budú pozvaní na osobný pohovor. Životopis zasielajte do 20.6. 2022 na e-mailovú adresu [email protected].

K zaslanému životopisu pripojte aj súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Požiadavky na uchádzača:
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Výborné komunikačné schopnosti
• Príjemné vystupovanie
• Ambícia učiť sa nové veci

Výhodou uchádzača je:
• Zameranie na technický alebo prírodovedný smer;
• Skúsenosti s lektorskou, animátorskou alebo pedagogickou činnosťou;

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4300788  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac