Technický pracovník pre budovanie a prevádzku Centra vedy v Košiciach

CVTI SR

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
1. 5. 2022 resp. dohodou
1 150 EUR/mesiacod 1150 € pri plnom úväzku (potrebné prepočítať veľkosťou úvazku) v závislosti od definovaných špecifických kritérií (kvalifikačné predpoklady, dĺžka praxe, vedomosti, zručnosť, kompetencie) podľa zákona č. 553/2003 Z. z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Druh pracovného pomeru: TPP na dobu určitú
Veľkosť úvazkov na obsadzovaných pozíciách: 0,4 - 1,0 (podľa jednotlivých pozícií a vzájomnej dohody)
Pracoviská obsadzovaných pozícií:
Centrum vedy v Košiciach, Univerzitný vedecký park Technicom, Boženy Němcovej 5, 040 01 Košice.
Centrum vedy v Košiciach, Prírodovedecká Fakulta UPJŠ - Angelinum, Jesenná 5, 040 00 Košice.

• technické a prípravné činnosti súvisiace s prípravou Centra vedy v rámci projektu Podpora národného systému pre popularizáciu výskumu a vývoja – PopVaT II (kód ITMS 313011T136);
• príprava podkladov pre verejné obstarávanie;
• podpora odbornej pracovnej skupiny pri tvorbe Centra vedy;
• podpora odborných pracovných tímov pri tvorbe jednotlivých exponátnych celkov;
• príprava podkladov pre exponátne celky, ich potrebné vybavenie a infraštruktúru;
• vyhľadávanie a spracovanie informácií z oblasti technológií a techniky;
• príprava technických podkladov pre účely realizácie aktivity 1 projektu;
• periodická príprava obsahu a výstupov pre webové stránky a sociálne siete súvisiace s projektom;
• spolupráca s oddelením verejného obstarávania, odbornými zamestnancami, projektovým a finančným manažérom;
• údržba a základný servis technologických zariadení a výpočtovej techniky;
• aktívna účasť na príprave podujatí;
• sprevádzanie návštevníkov a organizovaných skupín;
• práca v tíme.

• príjemné pracovné prostredie a kolektív;
• prístup k moderným technológiám a high-tech zariadeniam;
• pohyblivý pracovný čas;
• 5 dní dovolenky navyše nad rámec Zákonníka práce;
• podpora odborného rastu a vzdelávania;
• firemné akcie (športové, spoločenské);
• možnosť zakúpenia Multisport karty;
• možnosť príspevku do III. piliera od zamestnávateľa.

Žiadosť o prijatie do zamestnania (motivačný list) v slovenskom jazyku zašlite spolu s profesijným životopisom na adresu [email protected] najneskôr do 15. 4. 2022.
Predpokladaný termín začatia výberového konania: 18. 4. 2022 – vybraní záujemcovia, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a postúpia do užšieho výberu, budú pozvaní na osobný pohovor.

K žiadosti pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov pre účel výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Požiadavky na uchádzača:
• VŠ vzdelanie min. prvého stupňa;
• práca na PC – MS Outlook, MS Office, schopnosť tvoriť a editovať obsah (Word, Excel, Powerpoint);
• práca na PC – webové stránky na úrovni pokročilého užívateľa;
• práca na PC – základné skúsenosti s grafickými formátmi, ich otváraním a editovaním;
• komunikačné schopnosti v ústnom i písomnom styku;
• prezentačné schopnosti;
• schopnosť komunikovať a pracovať so skupinami žiakov a študentov;
• technická zručnosť a vzťah k technológiám a zariadeniam;
• zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť.

Preferované atribúty, ktoré sú výhodou kandidáta:
• technické alebo prírodovedné zameranie výhodou;
• skúsenosti s tvorbou webových stránok výhodou;
• anglický jazyk výhodou;
• skúsenosti s tvorbou 2D a 3D grafiky výhodou;
• skúsenosti s prezentovaním online i pred živým publikom výhodou;
• skúsenosti z realizácie detských a mládežnických aktivít výhodou;
• skúšky odbornej spôsobilsoti výhodou;

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4295808  Dátum zverejnenia: 31.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac