Majetkár

CVTI SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacod 1 000 EUR/mesiac v závislosti od praxe, podľa zákona č. 553/2003 Z. z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

evidencia/ zaraďovanie majetku v zmysle platnej legislatívy a interných smerníc
- príprava podkladov k inventarizácii majetku v zmysle platnej legislatívy a interných smerníc
- vyraďovanie majetku v zmysle platnej legislatívy a interných smerníc
- účtovanie a kontrola účtov majetku
- práca v CEM

pružný pracovný čas
- možnosť parkovania v blízkosti práce
- multisport karta
- finančný príspevok na stravovanie alebo stravovacia karta
- príspevok na DDS
- semináre na zvyšovanie prac. kvalifikácie
- príspevok na jazyk. kurz do výšky 50%

Vopred ďakujeme za Váš prejavený záujem a zaslanie životopisu. Všetky životopisy, ktoré obdržíme budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie ekonomické, odbor účtovníctvo, verejná správa

Microsoft Word, Excel, Outlook – pokročilý
účtovníctvo – základy
majetkové účtovníctvo - pokročilý
Vema – výhodou
anglický jazyk – základy

Počet rokov praxe: 5

Osobné predpoklady, zručnosti: samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, dôslednosť, bez chybovosť, zvládanie práce pod stresom, práca v kolektíve

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4241596  Dátum zverejnenia: 22.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac