Technik videokonferenčných systémov 2.

CVTI SR

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR/mesiacmzda podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• konfigurácia a prevádzková podpora videokonferenčných a streamingových systémov pre výskumné aktivity, administrácia zariadení teleprezentačnej infraštruktúry príprava testovacích prostredí pre výskumné aktivity projektu;
• konfigurácia a technické riešenia spojené s podporou prevádzky hardvérových videokonferenčných a multimediálnych riešení vo veľkokapacitných konferenčných priestoroch;
• metodická a technická podpora (videokonferenčne, telefonicky, mailom, ale aj v prípade potreby osobne v rámci služobných ciest) prevádzky vzdialených veľkokapacitných konferenčných priestorov a riešenie poruchových stavov;
• vzdialený prístup a monitoring videokonferenčných miestností.

• možnosť pružnej pracovnej doby;
• možnosť využívania práce z domu (home office).

Od záujemcov požadujeme zaslanie pracovného životopisu (CV) a motivačný list na e-mailovú adresu: [email protected]
Vybraných kandidátov pozveme na osobný/videokonferenčný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3988752  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac