WEB programátor a správca webových portálov

CVTI SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
1 100 EUR/mesiacod 1100€ brutto v závislosti od definovaných špecifických kritérií (kvalifikačné predpoklady, dĺžka praxe, vedomosti, zručnosti, kompetencie) podľa zákona č. 553/2003 Z. z. Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj nových webových portálov, ich modulov, úpravy a údržba existujúcich systémov predovšetkým v CMS Wordpress a vykonávanie súvisiacich analytických činností
- programovanie nových funkcionalít na základe zadania; práca s webovými aplikáciami; prinášanie nových návrhov na zlepšenie funkcionalít webov
- štandardné prevádzkové činnosti pri implementácii, správe, administrovaní IS
- správa a administrácia aplikačného SW a databázových systémov v Dátovom centre pre výskum a vývoj
- podieľanie sa na odborných činnostiach v súvislosti s realizáciou projektov EÚ

Príležitosti pre odborný rast, interné a externé školenia, kontinuálne vzdelávanie
Príjemné pracovné prostredie a kolektív
Pohyblivá pracovná doba
Až deväť týždňov dovolenky (v závislosti od celkovej odpracovanej doby a pracovného zaradenia)

Žiadosť o prijatie do zamestnania (motivačný list) v slovenskom jazyku je potrebné zaslať spolu s podpísaným profesijným životopisom, ktorého súčasťou budú aj referencie na predchádzajúce pôsobenie. Povinné prílohy :
1. motivačný list,
2. profesijný životopis vo formáte Europas (údaje o priebehu zamestnaní musia byť uvedené vo formáte minimálne od: MM/RRRR do MM/RRRR).
K žiadosti je potrebné pripojiť súhlas so spracovaním osobných údajov pre účel výberového konania. Uvedenú žiadosť spolu s jej povinnými prílohami zašlite emailom na adresu: [email protected].

Vážime si Vaše vzdelanie a skúsenosti, posúdenie ktorých bude predmetom 1. kola výberového konania (realizovaného formou vyhodnocovania doručených životopisov a ďalších podkladov). Ak bude Váš odborný profil zodpovedať našim požiadavkám, budeme Vás kontaktovať s ponukou zapojenia sa do druhého kola výberu. V prípade, ak sa tak nestane v priebehu jedného mesiaca od termínu uzávierky pracovnej ponuky, dali sme prednosť iným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovný pomer je na dobu určitú do 30.6.2023
Dobu trvania pracovného úväzku je možné predlžovať v závislosti od úspešnosti CVTI SR pri uchádzaní sa o projekty EŠIF v programovom období 2021 – 2027.

Požiadavky na uchádzača:
skúsenosti s tvorbou webových aplikácií v CMS Wordpress a iných, dobré znalosti PHP, MySQL, HTML5, CSS3, AJAX, JavaScript/jQuery (iné JS frameworky) a iné; práca s databázami (MySQL, MS SQL, ...); skúsenosti s vývojom responzívnych webových aplikácií;
Výhodou uchádzača sú základné znalosti počítačovej grafiky resp. tvorba jednoduchých animácií.

Počítačové znalosti – používateľ
Microsoft Windows – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
Microsoft Power Point – pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Analytické myslenie, dôslednosť, presnosť a samostatnosť, iniciatívne a proaktívne plnenie úloh. Samostatnosť v plnení úloh. Schopnosť prispôsobiť sa práci v kolektíve. Všeobecný prehľad v inovatívnych technológiách a záujem o technologický rozvoj výhodou. Počítame s flexibilitou a vysokým pracovným nasadením.

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3916679  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac