Odborný pracovník na zabezpečenie agendy súvisiacej s popularizáciou vedy a techniky a logistikou

CVTI SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
marec - apríl 2020, prípadne podľa dohody
950 EUR/mesiacPonúkaný plat od 950 € brutto v závislosti od definovaných špecifických kritérií (kvalifikačné predpoklady, dĺžka praxe, vedomosti, zručnosti, kompetencie) (podľa zákon č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Organizačné a administratívne zabezpečenie vedecko-popularizačných podujatí
- Aktívna účasť na prezentácii aktivít NCP VaT na verejných podujatiach
- Logistické zabezpečenie podujatí na mieste ich konania v rámci celej SR
- Komunikácia s kontaktnými bodmi v rámci SR
- Ďalšie činnosti súvisiace so zabezpečovaním zverenej agendy

- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- pohyblivý pracovný čas
- 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákonníka práce
- podpora odborného rastu a vzdelávania
- možnosť zakúpenia Multisport karty a iné

Svoje životopisy zasielajte na emailovú adresu [email protected] do 30. 1. 2020

K zaslanému životopisu pripojte aj súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín začatia výberového konania: 04. 02. 2020 – vybraní záujemcovia budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- PC znalosti – MS Office, Outlook, Internet
- organizačné schopnosti, lojalita, samostatnosť, vytrvalosť, kreatívnosť, flexibilný prístup k problémom, odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie
- vodičské oprávnenie skupiny B (aktívne šoférovanie)

Výhodou uchádzača je:
- Skúsenosť s organizáciou podujatí
- Komunikatívnosť
- Záujem o vedu a techniku

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3849649  Dátum zverejnenia: 16.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac