Pracovník pre PR Zážitkového centra vedy Aurelium

CVTI SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
september - október 2019, prípadne podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Správa web stránky www.aurelium.sk
• Správa profilu ZCV Aurelium na FB prípadne na iných sociálnych sieťach
• Spolupráca na rozvoji a propagácii exponátov z pohľadu grafickej a vizuálnej podpory
• Spolupráca na rozvoji Centra vedy z pohľadu propagácie k tretím stranám
• Príprava propagačných materiálov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Ponúkaný plat od 1 000 € brutto (podľa zákon č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov).

• príjemné pracovné prostredie a kolektív
• pohyblivý pracovný čas
• 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákonníka práce
• podpora odborného rastu a vzdelávania
• možnosť zakúpenia Multisport karty a iné

Predpokladaný termín začatia výberového konania: od 17. 09. 2019 – vybraní záujemcovia budú pozvaní na osobný pohovor. Životopis zasielajte do 13. 09. 2019 na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
• Práca v redakčnom systéme Wordpress (alebo iný redakčný systém)
• Práca v grafických softvérových nástrojoch (Photoshop)
• Správa profilov na sociálnych sieťach (najmä Facebook) na pokročilej úrovni
• Práca na PC – MS Outlook, MS Office na užívateľskej úrovni
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Výhodou uchádzača je:
Skúsenosti s prácou v oblasti marketingu a PR;
Skúsenosti s tvorbou propagačných textov a grafiky

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Centrum VTI SR
Lamačská cesta 8/A
811 04 Bratislava
ID: 3750063   Dátum zverejnenia: 28.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Ponúkaný plat od 1 000 € brutto (podľa zákon č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov).