Finančný manažér pre národný projekt

CVTI SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za finančný manažment zvereného národného projektu v oblasti podpory výskumu a inovácií.
Finančné riadenie projektu a sledovanie čerpania rozpočtu v súlade platným systémom finančného riadenia EŠIF.
Príprava žiadostí o platbu a kontrola čerpania rozpočtu projektu.
Príprava monitorovacích správ, komunikácia s riadiacim orgánom, koordinátormi a partnermi projektu.

Pracovný pomer je na dobu určitú – obdobie implementácie projektu.

mobilný telefón
notebook
7 ½ hodinový pracovný čas
pružná pracovná doba
podpora odborného rastu a vzdelávania
príjemné pracovné prostredie

V prípade záujmu, prosím, zašlite e-mailom Váš štruktúrovaný životopis bez fotografie na kontaktnú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie vítané

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Znalosť jazykov vítaná, nie je podmienkou.

Požadovaná prax: minimálne 3 roky praxe vo finančnom riadení projektu

Počítačové znalosti
Microsoft Exel - pokročilý
Adobe Acrobat (resp. OFFICE)

Manažérske a organizačné schopnosti; zodpovednosť; samostatnosť a schopnosť určovať priority; dobré komunikačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce; iniciatíva; záujem o odborný rast.
Skúsenosť s programami EÚ pre výskum, vývoj, inovácie, vzdelávanie alebo inými podobnými programami vítaná.

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3584793  Dátum zverejnenia: 31.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1300 Eur