Projektový manažér/finančný manažér

CVTI SR

Miesto práce
Lamačská cesta 8/A, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za projektový a finančný manažment národného projektu. Koordinácia projektových úloh, plánovanie činností, kontrola plnenia úloh, riadenie pracovníkov zapojených do implementácie projektu. Finančné riadenie projektu a sledovanie čerpania rozpočtu v súlade so zmluvou o NFP, platným systémom finančného riadenia EŠIF, Príručkou pre prijímateľa a ostatnými platnými metodickými pokynmi, usmerneniami a pokynmi súvisiacimi s čerpaním fondov EÚ. Príprava monitorovacích správ, komunikácia s Riadiacim orgánom/SORO. Podporu pri administratívnych činnostiach zabezpečuje projektový asistent.
Spolupráca pri príprave projektových návrhov organizácie.
Práca v tíme dynamickej projektovej kancelárie pri realizácii schválených a pripravovaných projektov EŠIF.

mobilný telefón
notebook
príjemné pracovné prostredie
pružná pracovná doba
možnosť odborného rastu a podpora vzdelávania

V prípade záujmu prosím zašlite e-mailom Váš štruktúrovaný životopis bez fotografie spolu s motivačným listom na kontaktnú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameradnie požadované len v prípade finančného manažéra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Prax v oblasti implementácie projektov financovaných z EŠIF Organizačné a manažérske zručnosti
Zodpovednosť, precíznosť, schopnosť určovať priority
Záujem o odborný rast a zvyšovanie kvalifikácie
Požadovaná prax 5 rokov v oblasti projektového riadenia

Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) je národným informačným centrom v oblasti výskumu, vývoja inovácií a vzdelávania. Okrem iného v rámci svojej činnosti zabezpečuje budovanie, prevádzku a rozvoj komplexnej IKT infraštruktúry pre výskum a vývoj celoslovenského významu. CVTI SR implementuje viacero národných a medzinárodných projektov zameraných na výskum, inovácie a vzdelávanie.
Viac informácií na www.cvtisr.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3241061  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou