Zahraničná firma hľadá reprezentantov pre všetky regióny SK.

CVS Care Ltd

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 16 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia - Obchodný zástupca v oblasti zdravotníctva.
Zákazníkmi sú firmy, organizácie a rôzne inštitúcie daného regiónu Slovenska, preto je nevyhnutnou súčasťou práce cestovanie.

Medzi typické činnosti a zodpovednosti patrí:
* prezentácia spoločnosti a jej služieb a produktov na slovenskom trhu
* Screening cardiovasculárneho systému zamestnancov pomocou prístroja
AngioScan.
* Účtovať a preberať platby (tranzakcie platobnou kartou cez terminál) za
vykonané služby.
* Záverečné vyhodnotenie a odoslanie výsledkov na ďalsie spracovanie do
databázy spoločnosti.
* Spolupráca pri realizácii nových eventov.
* Spolupráca na tvorbe marketingového plánu

* Zaujímavá a aktívna práca v spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojej špecializácii
* priateľský kolektív
* možnosť odborného a osobného rozvoja
* perspektívna práca s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s ktorými dohodneme osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctve vzdelanie výhodou.

Vodičský preukaz

A, B

Vodičský preukaz - výhodou, nie je však podmienkou.

Spoločnosť CVS Care je medzinárodný poskytovateľ včasnej (tzn. predpríznakovej) preventívnej diagnostiky srdcovo – cievnych ochorení.
CVS Care Ltd je súkromná spoločnosť registrovaná v Anglicku pod číslom spoločnosti 11276434. Adresa sídla: CVS Care Ltd, 71-75 Shelton Street, Covent Garden, London, England, WC2H 9JQ, UK
ID: 3857676  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.