Asistent Manažéra pre Východnú Európu

CVNZ s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 93, Košice
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia s obchodným tímom a príslušnými oddeleniami
- rozdeľovanie a objasnenie úloh a povinností pre každého člena obchodného tímu;
- preukázanie tímového ducha a schopnosť vytvárať efektívne tímy;
- Pravidelná kontrola výkonov jednotlivých členov tímu;
- Vytvorenie rámca pre osobný rozvoj a zvýšenie efektívnosti každého z nich;
- Udržiavanie otvorenej a disciplinovanej atmosféry a nadšenie tým, že poskytuje jasné indikácie, neustále spätnú väzbu a prísnu kontrolu výkonnosti;
- Mobilizácia zdrojov potrebných na dosiahnutie cieľov;
- Poskytovanie plánov a opatrení na riešenie možných problémov;
- Hodnotenie a výber podriadených.

- Práca vo významnej medzinárodnej spoločnosti
- Práca na inovatívnych projektoch
- Plne platené služobné cesty
- Možnosť profesionálneho rastu, povýšenia na funkciu manažéra
- Zaujímavé finančné hodnotenie v závislosti od pracovného výkonu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- Komunikačné a organizačné schopnosti
- Znalosť obchodných techník pre call centrá je vítaná
- Znalosť Microsoft Office
- Schopnosť analyzovať, plánovať a venovať pozornosť detailom
- Vyjednávacie schopnosti
- Schopnosť prijímať samostatné rozhodnutia
- Leaderské predispozície sú vítané
- Ochota cestovať do európskych pobočiek spoločnosti
- Dosahovanie požadovaných výsledkov

Firma CVNZ s.r.o. bola vytvorená pre spoločnosti, ktoré ocenia vysokú kvalitu služieb a moderných aktivít v oblasti internetového marketingu. Chceme zostať nablízku našim klientom, aby sme vždy uspokojili požiadavky aj tých najnáročnejších. Náš nekonvenčný štýl nám umožní si získať stálych zákazníkov, ktorí sú pre nás prioritou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CVNZ s.r.o.
Južná trieda 93
040 01 Košice
ID: 3359133   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou