Front-end Developer (Javascript)

CVIKER s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladý a dynamický kolektív — vyvíjame vizualizačné riešenie pre architektov v rozšírenej realite (Augmented Reality) https://www.akular.com/ .

Hľadáme kolegu/gyňu na dlhodobú pozíciu do nášho core tímu v Poprade (alternatívne v Bratislave). Ak si osobnosť, ktorá sa vie zapáliť pre produkt a žiť s ním ako my, tak máme match :).

Tvojou úlohou bude vývoj webovej časti našej platformy. Budeš písať React v typescripte a využívať Google Firebase services (Node.js).

Čo vyžadujeme
• výborná znalosť ES6 a React
• výborné front-end skills
• full time pracovná skúsenosť s Reactom min 2 roky
• skúsenosť s Node.js
• skúsenosť alebo záujem o Typescript - lebo to je budúcnosť webu ;)
• skúsenosť NoSQL s databázami
• flexibilitu, výborné organizačné a komunikačné schopnosti
• záujem zdokonaľovať sa
• proaktívny prístup k vývoju nášho produktu
• soft skills: https://bit.ly/369L0WK

Extra body:
• GIT
• skúsenosť so Scrumom

Čo ponúkame
• 1500-3000€/mesiac — plný úväzok
• 120-200€/manday — živnosť
• priamy vplyv na dôležité technické rozhodnutia (architektúra, nástroje, atď.)
• flexibilná pracovná doba, home office
• MultiSport karta
• VIP členstvo vo Virtual Reality Gin&Tonic Bar — https://vrbratislava.sk/

V prípade záujmu nás kontaktuj so životopisom a motivačným listom v ktorom zhrnieš:
- silné a slabé stránky
- dôvody prečo si myslíš, že si vhodný/á uchádzač/ka
- typ úväzku o ktorý máš záujem(preferujeme živnosť )
- tvoju predstavu o plate

Uchádzači bez sprievodného listu nebudú zaradení do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ReactJS - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Sme softvérová spoločnosť zameraná na využitie rozšírenej reality v architektúre. Vytvárame nástroje a platformy na zobrazenie geolokovaných 3D modelov stavieb v reálnej veľkosti. Hľadáme ďalšie posily do mladého, dynamického tímu na prácu na naších riešeniach. Vývojárske technológie: Unity 3D, React, Firebase.
Hľadáme 3D grafikov, Unity a React Programátorov.
Viac info: akular.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Letná 312
058 01 Gánovce
ID: 3887651  Dátum zverejnenia: 7.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac