5 - 9 EUR/hod.

Unity 3D beginner (Augmented Reality, Rozšírená realita)

CVIKER HOLDING s.r.o.

Miesto práce
Jozefská 17, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ideálna pozícia pre budúceho game developera.
Hľadá sa motivovaný študent/ka informatiky s chuťou učiť sa nové veci a so záujmom o programovanie v Unity.

Nutnosťou sú pre nás dobré základy programovacích konceptov a ovládanie aspoň jedného jazyka zo skupiny Java, C#, C++. Samozrejme ideál je ak máš skúsenosti priamo s Unity. Väčšina tvojích úloh bude spojená s Unity a C# ale mal/a by si zvládať písanie automatizačných scriptov alebo testov. Ak niečo nevieš tak u nás budeš mať priestor sa to naučiť.

Plat
Silne závislé podľa skúsenosti : 5-9€ /h

Ak nespĺňaš základné požiadavky ale si motivovaný a snaživý/á tak stále skús kontaktovať a môžeme sa porozprávať o možnostiach neplatenej stáže.

V prípade záujmu nás kontaktuj so životopisom a motivačným listom v ktorom zhrnieš:
- silné a slabé stránky
- dôvody prečo si myslíš, že si vhodný uchádzač.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.11.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - základy

Sme softvérový startup zameraný na využitie rozšírenej reality v architektúre. Vytvárame nástroje a platformu na zobrazenie 3D modelov stavieb v reálnej veľkosti presne na ich budúcom mieste. Hľadáme ďalšie posily do mladého tímu na prácu na našom platformovom riešení. Vývojárske technológie: Unity 3D, React, Firebase Viac info: cvikerar.com

Kozia 21
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Matej Klobušník
Tel.: +421907571960
E-mail: poslať životopis
ID: 3783113   Dátum zverejnenia: 9.10.2019