Elektrikár/Elektromontér, práca vo Viedni, zmluva Rakúsko

Customer Service World k. s.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite
2 100 EUR/mesiac13+14 plat, rakúska kolektívna zmluva, sociálne, zdravotné poistenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž rozvodov elektroinštalácií-novostavby, domy, bytová zástavba
- Realizácia elektroinštalácie (prípravné práce pre hrubé rozvody, realizácia rozvodov pred omietkami)
- Zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek, transformátorov, svietidiel a ostatných zariadení.
- Čítanie technickej dokumentácie a následná realizácia rozvodov
- Navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia.
- Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch a chýb na elektrickom vedení.

- Motivačné platové podmienky
- Pracovná doba: Po-Pi v servisných časoch od 7:00 do 17:00 hod.
- ubytovanie v 2 izbovom byte: 300 €
- dovolenka a dni pracovného voľna podľa zákona

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám prosím životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• základná až stredná znalosť nemeckého jazyka
• min. 3 roky prax v odbore
• vlastné auto výhodou ale nie podmienka
• zodpovednosť
• dodržiavanie pracovnej disciplíny
• manuálna zručnosť
• flexibilita
• samostatnosť

Krátka charakteristika spoločnosti
Customer Service World je na trhu od roku 2010 ako špecialista pre kompetentný kontakt so zákazníkmi. Zákazník je stredobodom našej pozornosti a konania. Servis uskutočňujeme na kvalitatívne vysokej úrovni. Ako spoľahlivý zamestnávateľ staviame na dôvere veľmi spokojných zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3701319  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac