Podpora do domácnosti a opatrovanie detí

Customer Service World k. s.

Miesto práce
Parndorf, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivú, poriadkumilovnú pani
pre starostlivosť o deti, domácnosť a varenie do domu majiteľa firmy - Parndorf
Nevyhnutnosťou je vodičský preukaz a vlastné auto, nemecký jazyk na úrovni C1.
Pracovná doba: Štvrtok: 12-19,00
Piatok: 6,30-19,00
Sobota: 8,00-13,00.
Možnosť prenocovania
kvalitné a poctivé upratovanie, pranie, žehlenie, príležitostne varenie, nákupy alebo pomocné práce.
Deti 3 a 5 rokov (vyzdvihnúť zo školy, škôlky...)
Vyžadujeme pracovitosť, diskrétnosť, vzťah k deťom a schopnosť dobre variť.
Ponúkame prácu v príjemnom prostredí a dobré finančné ohodnotenie.
Prosíme zasielať životopisy spolu s fotografiou.

Zašlite nám prosím životopis v slovenskom a/alebo nemeckom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• stredná až vyššia znalosť nemeckého jazyka
• zodpovednosť
• pracovitosť
• flexibilita
• samostatnosť

Krátka charakteristika spoločnosti
Customer Service World je na trhu od roku 2010 ako špecialista pre kompetentný kontakt so zákazníkmi. Zákazník je stredobodom našej pozornosti a konania. Servis uskutočňujeme na kvalitatívne vysokej úrovni. Ako spoľahlivý zamestnávateľ staviame na dôvere veľmi spokojných zamestnancov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3627273  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.