Zákaznícka podpora pre Skylink s home office

Customer Helpline (Czech Republic), s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
624 - 719 EUR/měsíc624 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hladáme ďalšie posily pre náš slovenský tím, ktorý sa stará o klientov na príchodzej linke zákazníkov spol. M7/Skylink priamo z domu. Školenia a technické vybavenie pre prácu z domu zaistíme.

Budeme radi, keď nám pomôžete s:

- Prijímaním prichádzajúcich hovorov, e - mailov a „chatovaním“

- Komunikáciou so zákazníkmi prostredníctvom sociálnych sietí

- Riešením štandardných aj neštandardných situácií v rámci interných pravidiel a procesných postupov

- Schopnosť učiť sa, prijímať nové informácie a nebáť sa komunikovať

- Nutnosť ovládania slovenského jazyka v písomnej a zároveň v komunikačnej podobe na takmer bezchybnej úrovni

- Očakávame flexibilitu pracovných smien v rozmedzí 8:00 hod- 20:00 hod (podľa úväzku) a zároveň 1 až 2 dni víkendovej práce v mesiaci

- Užívateľskú znalosť práce s PC

- Možnosť absolvovať vstupné školenie v Ostrave

- Komunikačné zručnosti a skúsenosti so zákazníkmi sú vrelo vítané

- Stravné lístky vo výške 3,83€

- Príspevok na Multisport kartu

- Home office- práca priamo z tepla Vášho domova (o poplatky za internet a energiu sa postaráme dotáciou vo výške 30€)

- Usporadúvame pre všetkých tímové hry, súťaže, večierky a posedenia

- Bonusy

- Provízie za predaj

Ponúkame:

- Po vstupnom školení prácu z domu

- Prácu na HPP, skrátený úväzok

- Riadny zamestnanecký tréning 3 týždne v Ostrave (ubytovanie a náklady na cestovanie sú hradené)

- Produkty satelitnej televízie Skylink zadarmo (vybavenie aj služba)

Nástup 7.1.2020

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3816717  Dátum zverejnenia: 22.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 - 719 EUR/měsíc624 EUR/měsíc