Telefonista a Digital Assisted - pre Orange Slovensko a.s.

Customer Center, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
15.04.2024
Od 1 000 EUR/mesiac1 600 EUR (1 000 € fixný plat + variabilná zložka až 600 €), veľa motivačných súťaží

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš team o pozície Telekomunikačný špecialista a Digital Assited - Online špecialista.

Stačí, ak rád komunikuješ s ľuďmi a preferuješ komunikáciu cez telefón pred osobnou komunikáciou.

O, čo pôjde?

Budeš telefonicky komunikovať so zákazníkmi Orange, pomáhať im v komplexnom riešení ich telekomunikačných potrieb, nastavovať mobilné a pevné služby (internet a televíziu) a benefity, ktoré môžu využívať od spoločnosti Orange s cieľom dosiahnutia maximálnej zákazníckej spokojnosti. Ale tak isto budeš komunikovať s potenciálnymi zákazníkmi spoločnosti Orange Slovensko, kde pre každého budeš zabezpečovať najlepšie telekomunikačné riešenie do domácností alebo firiem.
Zákazníci, ktorí prejavili záujem o naše služby radi privítajú tvoj profesionálny pohľad pri výbere produktov spoločnosti Orange Slovensko a.s.

Ak k nám nastúpiš, tak v prvých týždňoch absolvuješ školenie na odborné a komunikačné zručnosti, kde ťa naučíme všetko potrebné pre tvoju prácu. Než získaš istotu, natrénuješ si hovory s podporou skúseného trénera a s rastom skúsenosti a kompetencií sa môžeš kariérne posúvať.

Čo by si mal spĺňať a my to pri výbere oceníme:
• minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,
• prirodzená komunikácia, hľadanie riešení v akejkoľvek situácii s cieľom dosiahnutia maximálnej zákazníckej spokojnosti,
• chuť učiť sa nové veci, motivácia zdokonaľovať sa,
• proaktívny pozitívny pohľad, • prozákaznícka orientácia, ústretovosť voči potrebám zákazníka
• práca na užívateľskej úrovni s počítačom.

Čo ti môžeme ponúknuť:
• odmena sa skladá z fixného platu 1 000€ a z odmien za každú predanú službu,
• staneš sa odborníkom v telekomunikačnom sektore na Slovensku, získaš priestor na rozvoj a priebežnú spätnú väzbu,
• priateľský tím kolegov, vždy tu bude niekto pre teba, kto ti poradí a pomôže
• po roku možnosť postúpiť na pozíciu špecialista-senior, vďaka ktorej získaš ďalšie zvýšenie tvojho fixného platu

• Kariérny rast
• Služobná sim karta
• Narodeninové voľno
• Svadobné voľno
• Rodičovské voľno
• Flexibiný pracovný čas
• Osobnostný rozvoj
• Multišport karta
• Motivačné súťaže
• Letný a zimný teambuilding
• Vitamínové dni
• Pitný režim
• Vianočné poukážky
• Rekreačný poukaz
• Manažérska odmena

Pošli nám svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať. Radi si s tebou dohodneme osobný pohovor a odpovieme na všetky tvoje otázky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

starostlivosť o zákazníka, zákaznícky servis

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chuť pracovať (ostatné Ťa naučíme)
• komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
• skúsenosti v oblasti predaja sú vítané
• organizácia a plánovanie pracovných úloh
• orientácia na dosahovanie cieľov
• flexibilita

Spoločnosť, ktorá poskytuje služby komerčného call centra:
- predaj produktov a služieb cez telefón
- prevádzkovanie zákazníckych liniek
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4795938  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac