Orange špecialista v Prešove, plat bez finančného stropu

Customer Center, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiac+ uvedená mzda (850 € fixný plat + variabilná zložka až 400 €) a množstvo motivačných súťaží

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme ambiciózneho kolegu, ktorý sa bude starať o zverenú časť zákazníkov telefonicky. Naším cieľom je nadštandardná starostlivosť o zákazníkov, ktorým komunikujeme všetky benefity a zvýhodnenia, na ktoré má od spoločnosti Orange nárok.

Tvoja odmena sa bude skladat z garantovaného fixného platu a naviac z odmien za každú predanú službu, bez finančného stropu. Preto koľko zarobíš je len na tebe. Každý deň, keď odchádzaš z práce, vieš O AKÚ SUMU SI ZVÝŠIL SVOJU MESAČNÚ MZDU.

Máme pre teba pripravené školenie, kde ťa naučíme všetko, čo potrebuješ vedieť. Je to zaujímavá práca v ktorej sa naučíš profesionálne komunikovať, zlepšíš svoje predajné zručnosti a staneš sa odborníkom v telekomunikačnom sektore na Slovensku. Počas tvojho pôsobenia u nás sa budeš mať vždy na koho obrátiť, kto ti ochotne pomôže a poradí.

Veríme, že táto ponuka je pre teba vhodná, tak neváhaj a zašli nám tvoj životopis, radi sa s tebou osobne stretneme!

• Stabilný mesačný príjem
• Garantovaní fixná mzda + variabilná zložka výplaty bez obmedzení
• Zamestnanecké zľavy na služby telefonického operátora Orange Slovensko, a. s.
• Služobný paušálny program
• Príspevok na stravu
• Pravidelné motivačné súťaže o atraktívne finančné a iné ceny
• Firemné akcie, školenia, teambuildingy
• Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve (chceme medzi sebou všetky vekové kategórie, aj Ty nás máš čím obohatiť)
• Rozvoj v oblasti komunikácie a predaja
• Možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor kde sa dozviete viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chuť pracovať (ostatné Ťa naučíme)
• komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
• skúsenosti v oblasti predaja sú vítané
• organizácia a plánovanie pracovných úloh
• orientácia na dosahovanie cieľov
• flexibilita

Spoločnosť, ktorá poskytuje služby komerčného call centra:
- predaj produktov a služieb cez telefón
- prevádzkovanie zákazníckych liniek
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4469043  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac