Chceš prácu so mzdou bez finančného stropu? Telefonista pre Orange v Nitre

Customer Center, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
850 EUR/mesiac+ variabilná zložka až 400 € a množstvo motivačných súťaží

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedel si, že s fixným platom možno prichádzaš aj o tretinu toho, čo by si mohol zarobiť trochou snahy?

Prinášame skvelú formu motivačného odmeňovania vo variabilnej zložke. Výhodou je, že každý jeden predaj máš odmenený zaujímavou sumou, ba dokonca si ju dokážeš aj zvýšiť veľmi jednoducho!
Predaj realizujeme v niekoľkých tisíckach položiek mesačne. Staň sa našou súčasťou a istotu fixného platu máš už počas úvodného školenia a po ňom sa môžeš tešiť aj na svoju variabilnú zložku.

ČO TI DÁME?
Istotu, že pracuješ stabilnú spoločnosť a zarábaš už počas úvodného zaškolenia, kde ťa naučíme všetko, čo potrebuješ, napr. ako správne komunikovať. Investujeme do teba, čo uplatníš aj mimo práce. Čo tak si nabudúce presadiť v skupine kamošov vlastný názor?

• istota pracovnej zmluvy s fixnou a variabilnou zložkou
• istota odvádzania odvodov
• istota príspevku na stravu vo forme gastrokarty
• istota výplaty v 20. deň v mesiaci

ČO BUDEŠ ROBIŤ?
Budeš poradcom a sprievodcom službami Orange. Podelíš sa o ne aj s novými zákazníkmi. Budeš mať stabilnú 8 hodinovú pracovnú dobu, takže si môžeš pohodlne plánovať voľný čas.

"Baví ma oslovovať zákazníka výhodnými produktmi, lebo mu viem dať viac ako má a navyše mu ušetriť peniaze. Oproti predchádzajúcemu call centru môžem povedať, že do práce nechodím so stresom a tiež je tu pomerne dobrý základný plat. Veľmi dôležitá vec je takisto systém školenia. Všetko je dávkované postupne a priebežne, vďaka čomu sa človek nestráca v produktoch a celkovej ponuke."

PREČO POSLAŤ CV?
Výberový proces je rýchly a jednoduchý.
Zarábaš už počas úvodného zaškolenia. Postupne sa zlepšuješ, takže to zvládneš bez zbytočných stresov.
Získaš peniaze, ktoré nemôžeš zarobiť v práci s fixným platom.
Dáme ti aj zamestnanecké zľavy na služby telefonického operátora Orange Slovensko, a. s.
Práca pre silného hráča na trhu ti poskytne zázemie a istotu.

POŠLI CV A ZAČNI ZARÁBAŤ!

• Stabilný mesačný príjem
• Fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od výkonu zamestnanca
• Zamestnanecké zľavy na služby telefonického operátora Orange Slovensko, a. s.
• Príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
• Pravidelné motivačné súťaže o atraktívne finančné a iné ceny
• Firemné akcie, školenia, teambuildingy
• Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve (chceme medzi sebou všetky vekové kategórie, aj Ty nás máš čím obohatiť)
• Rozvoj agenta v oblasti komunikácie a predaja
• Možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis a my Vás budeme kontaktovať s pozvánkou na osobný pohovor kde sa dozviete viac!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

• chuť pracovať (ostatné Ťa naučíme)
• komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
• skúsenosti v oblasti predaja sú vítané
• organizácia a plánovanie pracovných úloh
• orientácia na dosahovanie cieľov
• flexibilita

Spoločnosť, ktorá poskytuje služby komerčného call centra:
- predaj produktov a služieb cez telefón
- prevádzkovanie zákazníckych liniek
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4197812  Dátum zverejnenia: 27.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac