Orange osobný poradca - Krompachy

Customer Center, s.r.o.

Miesto práce
Krompachy
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacVariabilná odmena v závislosti od plnenia plánu, bez obmedzenia. Priemerný plat na pozícii 1 400 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nového konceptu predaja a starostlivosti o zákazníka – Orange osobný poradca. Vytvárame nový tím našich kolegov pre najväčšieho mobilného poskytovateľa Orange Slovensko, a.s.. Hľadáme dynamických a komunikatívnych ľudí, ktorí majú radi výzvy a chcú reprezentovať značku Orange.

Čo bude náplňou Vašej práce:

- realizácia osobných a telefonických interakcií so zákazníkmi
- vytváranie osobného vzťahu a budovanie starostlivosti s novými a existujúcimi zákazníkmi vo zverenej lokalite
- hľadanie optimálnych telekomunikačných riešení pre celú domácnosť, pomoc zákazníkom zorientovať sa v produktoch Orange-u a navrhnúť riešenie ,,na mieru”
- exkluzívne pôsobenie vo zverenej lokalite

Koho hľadáme:

- ambicióznych, komunikatívnych a dynamických ľudí s pozitívnym prístupom k práci
kolegov, ktorí sa budú tešiť, ak pomôžu zákazníkovi a na ktorých sa budú zákazníci s dôverou obracať
- flexibilných parťákov, ktorí zapadnú do nášho predajne orientovaného tímu

Ako to u nás funguje:

Pracujeme denne od 10:00 - 19:00 hod (prípadne podľa dohody) v kancelárii a vo zverenej lokalite. Každý nový kolega u nás prejde komplexným školením, počas ktorého ho vyškolíme v oblasti produktov a služieb spoločnosti Orange. Školenie je rozdelené na teoretickú časť a praktickú časť vo zverenej lokalite.

- Nadpriemerné platové ohodnotenie ( ty sa rozhodneš či budeš zamestnanec, alebo budeš poberať výhody živnosti)
- Zamestnanecké zľavy na služby telefonického operátora Orange Slovensko, a. s.
- Pravidelné motivačné súťaže o atraktívne finančné a iné ceny
- Firemné akcie, školenia, teambuildingy
- Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve (chceme medzi sebou všetky vekové kategórie, aj Ty nás máš čím obohatiť)
- Rozvoj v oblasti komunikácie a predaja
- Možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať (ostatné Ťa naučíme)
- komunikačné zručnosti (asertivita, empatia)
- skúsenosti v oblasti predaja sú vítané
- organizácia a plánovanie pracovných úloh
- orientácia na dosahovanie cieľov
- flexibilita

Spoločnosť, ktorá poskytuje služby komerčného call centra:
- predaj produktov a služieb cez telefón
- prevádzkovanie zákazníckych liniek
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4094733  Dátum zverejnenia: 20.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac