Team leader - predaja produktov a služieb spoločnosti Orange Slovensko, a.s., práca pre najväčšieho mobilného operátora na Slovensku - Pov. Bystrica

Customer Center, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
820 EUR/mesiac+ 200 € osobné ohodnotenie + variabil až 400 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadiť, koordinovať a rozvíjať zverený team, riadiť dosahovanie predajných a kvalitatívnych cieľov teamu
Vyhodnocovať predaj, navrhovať a realizovať aktivity vedúce k zlepšeniu predajných výsledkov a kvality predaja
Koordinovať aktivity na riešenie pracovných úloh
Zlepšovať úroveň odborných znalostí a zručností teamu
Poskytovať metodickú podporu a poradenstvo svojmu teamu
Zodpovedať za výber, rozvoj teamu a personálnu agendu
Zodpovedať za výkon, motiváciu a hodnotenie teamu
Zodpovedať za zverené projekty a aktivity

• Stabilný mesačný príjem
• Fixná + variabilná zložka výplaty bez obmedzení, ktorá závisí od výkonu zvereného teamu
• Zamestnanecké zľavy na služby telefonického operátora Orange Slovensko, a. s.
• Príspevok na stravu vo forme stravných lístkov
• Pravidelné motivačné súťaže o atraktívne finančné a iné ceny
• Firemné akcie, školenia, teambuildingy
• Práca v príjemnom a dynamickom kolektíve (chceme medzi sebou všetky vekové kategórie, aj Ty nás máš čím obohatiť)
• Rozvoj v oblasti komunikácie a predaja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

2 roky praxe v oblasti riadenia predaja obchodného tímu
Znalosti z obchodnej alebo telekomunikačnej oblasti
Organizačné schopnosti
Schopnosť motivovať
Zodpovednosť, dôslednosť, flexibilita, lojálnosť, kreativita, sebareflexia
Analytické myslenie
Orientácia na výsledok, cieľ
Schopnosť efektívne riešiť neštandardné situácie Anglický jazyk výhodou

Spoločnosť, ktorá poskytuje služby komerčného call centra:
- predaj produktov a služieb cez telefón
- prevádzkovanie zákazníckych liniek
- spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3859747  Dátum zverejnenia: 27.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac