Junior Architekt

Cushman & Wakefield Property Services Slovakia, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa dizajn priestoru a chcel/a by si sa viac dozvedieť o svete komerčných nehnuteľností? Pridaj sa k nám do tímu a staň sa súčasťou jednej z najväčších globálnych real estate spoločností.

Čo bude náplňou tvojej práce ?

- pomoc pri príprave dispozícií a dizajnu priestoru, výkresov pre výrobu nábytku
- vytváranie zoznamov použitých prvkov v návrhu
- tvorba vizualizácií
- pomoc pri výbere materiálov, interiérových prvkov
- komunikácia s klientom

JUNIOR ARCHITEKT
- prináša nové nápady, navrhuje, pripravuje podklady, inšpirácie a skice
- rozpracováva štúdie / projekty s podporou a koordináciou senior architekta
- príprava vizualizácií, prezentácií a technických podkladov

Okrem super kolektívu, ktorý ťa vždy podporí, ti ponúkame aj :

- flexibilný pracovný čas
- hybridný model práce ( čiastočný home-office)
- kanceláriu v centre Bratislavy (Eurovea)
- dni voľna nad rámec zákona
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- teambuildingy a rôzne iné eventy
- možnosť využívať Multisport kartu
- ovocie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
ArchiCAD - Základy
SketchUp - Pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aby ťa táto práca bavila, potrebuješ:
- kreativitu, chuť učiť sa nové veci
- spoľahlivosť a dôslednosť
- technické zručnosti

Cushman & Wakefield je celosvetovým lídrom v oblasti realitných služieb, ktorý prináša mimoriadnu hodnotu realizovaním nápadov v praxi pre nájomcov a vlastníkov nehnuteľností.
Cushman & Wakefield patrí k najväčším firmám poskytujúcim realitné služby s 52 000 zamestnancami v približne 400 kanceláriách a 60 krajinách. V roku 2022 mala spoločnosť obrat vo výške 10,1 miliárd USD v rámci hlavných služieb správy nehnuteľností, facility a projektového manažmentu, prenájmu, kapitálových trhov, oceňovania a ďalších služieb.
Pre viac informácií navštívte www.cushmanwakefield.sk alebo sledujte @cushwakeslovakia na Instagrame.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4594995  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.