Asistent/ka riaditeľky obchodného centra

Cushman & Wakefield Property Services Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacv závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Asistenta/ky riaditeľky hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude vykonávať činnosti súvisiace s obchodnými aktivitami spoločnosti.

Náplňou práce Asistenta/ky riaditeľky OC bude:

• Obhajovať záujmy investora.
• Úzko spolupracovať s členmi tímu majiteľa, ale aj s ostatnými členmi skupiny Správy Centra Forum a členmi developerského tímu majiteľa.
• Zabezpečovať, dohliadať a koordinovať najmä nasledujúce činnosti v rámci administratívnej oblasti:
. Prijímať a odosielať poštu (faktúry, zmluvy)
. Zakladať FA do finančného systému
. Pripravovať doklady pre mzdy (časový rozvrh, cestovné výdavky)
. Prevádzkovať pokladňu (CZK, EUR)
. Archivovať dokumenty
• Pripravovať podklady pravidelných koordinačných porád s tímom Správy centra a účasť na koordinačných poradách tímu Správy centra.
• Realizovať zápisy porád tímu Správy centra a kontrolovať zadané úlohy.
• Efektívne viesť kompletnú agendu sekretariátu Správy centra, čo predstavuje najmä:
. Vytvorenie a zavedenie systému archivácie dokumentov Správy centra
. Vedenie prehľadu korešpondencie, majetkovej knihy a archívu dokumentov Správy
centra
. Príprava a zabezpečenie objednávok
. Spracovanie prehľadov, tabuliek a grafov týkajúcich sa prevádzky Správy centra.
• Administratívna pomoc pri fakturácií (kontrola adries, distribúcia, kontrola doručenia a evidencia doručeniek, komunikácia s nájomcami).
• Príjem návštev.
• Pravidelná komunikácia (telefonická, emailová) s nájomcami ohľadom platobnej disciplíny podľa pokynov riaditeľa centra.
• Vedenie a spracovanie prehľadov, tabuliek a grafov týkajúcich sa prevádzky Správy centra.
• Príprava denných reportov návštevnosti parkoviska (podľa regiónov, miest, tržby), príprava podkladov do denného report návštevnosti nákupného centra (počty, teplota, akcia v centre, atď.)obchodných jednotiek.
• Príprava podkladov pre efektívne riadenie tímu Správy centra.
• Vedenie pokladničnej hotovosti Správy centa.

- stabilné medzinárodné prostredie
- školenia
- teambuldings
- gastrolístky nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na adresu [email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za reakcie, avšak z dôvodu časovej vyťaženosti budeme kontaktovať len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

-znalosť anglického jazyka
- multitasking
- samostatnosť
- flexibilita
- zodpovednosť

Cushman & Wakefield je celosvetovým lídrom v oblasti realitných služieb, ktorý prináša mimoriadnu hodnotu realizovaním nápadov v praxi pre nájomcov a vlastníkov nehnuteľností.
Cushman & Wakefield patrí k najväčším firmám poskytujúcim realitné služby s 52 000 zamestnancami v približne 400 kanceláriách a 60 krajinách. V roku 2022 mala spoločnosť obrat vo výške 10,1 miliárd USD v rámci hlavných služieb správy nehnuteľností, facility a projektového manažmentu, prenájmu, kapitálových trhov, oceňovania a ďalších služieb.
Pre viac informácií navštívte www.cushmanwakefield.sk alebo sledujte @cushwakeslovakia na Instagrame.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3916962  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac