Senior Accountant

Cushman & Wakefield Property Services Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúsenú účtovníčku, ktorej náplňou práce bude:

. kontrola a účtovanie dodávateľských tuzemských a zahraničných faktúr
. vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr (za prenájom, prevádzkové náklady, vyúčtovacie faktúry za spotreby energií a iné)
. účtovanie investičných faktúr, odpisy majetku
. účtovanie bankových výpisov
. účtovanie interných dokladov (rezervy, opravné položky, časové rozlíšenie)
. kontrola DPH, zostavenie daňových priznaní k DPH, kontrólneho výkazu
. ročná účtovná závierka, rekosiliácia účtov hlavnej knihy, zostavenie štatutárnych výkazov a poznámok
. príprava a realizácia platieb v bankovom platobnom systéme
. reporting – mesačný finančný report pre budovy v správe (report dlžníkov, capex, opex)
. správa nájomných zmlúv, nastavovanie zmluvných podmienok s nájomcami,
. komunikácia s nájomcami vo finančnej agende (pohľadávky, faktúry)
. spolupráca s externou účtovnou spoločnosťou

. dni dovolenky nad rámec zákona
. 3 sick days
. stravné lístky v hodnote 4,5 EUR
. compliment tickets v hodnote 55 EUR za mesiac
. mobilný telefón a notebook
. možnosť kariérneho rastu
. firemné eventy (teambuildings, eventy s klientmi..)
. vzdelávacie kurzy
. office v Eurovea

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo , dane, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

. minimále 5 ročná prax v podvojnom účtovníctve
. reálna skúsenosť s účtovnou závierkou a DPH
. skúsenosť s účtovaním majetku – odpismi
. skúsenosť s prácou v programe ABRA výhodou

Cushman & Wakefield je celosvetovým lídrom v oblasti realitných služieb, ktorý prináša mimoriadnu hodnotu realizovaním nápadov v praxi pre nájomcov a vlastníkov nehnuteľností.
Cushman & Wakefield patrí k najväčším firmám poskytujúcim realitné služby s 52 000 zamestnancami v približne 400 kanceláriách a 60 krajinách. V roku 2022 mala spoločnosť obrat vo výške 10,1 miliárd USD v rámci hlavných služieb správy nehnuteľností, facility a projektového manažmentu, prenájmu, kapitálových trhov, oceňovania a ďalších služieb.
Pre viac informácií navštívte www.cushmanwakefield.sk alebo sledujte @cushwakeslovakia na Instagrame.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3783035  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1600 EUR