Junior Accountant

Cushman & Wakefield Property Services Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiackonečná mzda bude upresnená na osobnom pohovore v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o účtovníctvo a financie a zároveň by si rád/rada nazrel/a do sveta nehnuteľností ?
Pridaj sa k nám do tímu a staň sa súčasťou jednej z najväčších globálnych komerčných realitných spoločností.

Čo budeš robiť ?
.Kontrolovať a účtovať došlé / vydané tuzemské aj zahraničné faktúry
.Vystavovať faktúry na nájomcov nami spravovaných budov
.Pripravovať a zadávať príkazy na úhradu
.Pripravovať podklady a finančné reporty pre budovy, ktoré spravujeme
.Kontrolovať a účtovať drobné výdaje, cestovné príkazy, bankové pohyby, pokladnice
.Pripravovať finančné analýzy a rekonsiliáciu nákladov spojených so správou budov
.Nastavovať zmluvné podmienky s nájomcami

Okrem super koletívu, ktorý ťa vždy podporí ti ponúkame aj :

.Kanceláriu v centre Bratislavy (Eurovea)
.Compliment tickets v hodnote 35EUR mesačne
.Dovolenku nad rámec zákona
.3 Sick days
.Mobilný telefón
.Teambuildingy a rôzne iné eventy (napr. Volejbal s klientmi)
.Možnosť využívať Multisport kartu
.Účasť na konferenciách
.Vzdelávanie a kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aby ťa táto praca bavila, potrebuješ:

- aktívne ovládať anglický jazyk
- zvládať multitasking
- mať pozitívny vzťah k číslam a tabuľkám

Cushman & Wakefield je celosvetovým lídrom v oblasti realitných služieb, ktorý prináša mimoriadnu hodnotu realizovaním nápadov v praxi pre nájomcov a vlastníkov nehnuteľností.
Cushman & Wakefield patrí k najväčším firmám poskytujúcim realitné služby s 52 000 zamestnancami v približne 400 kanceláriách a 60 krajinách. V roku 2022 mala spoločnosť obrat vo výške 10,1 miliárd USD v rámci hlavných služieb správy nehnuteľností, facility a projektového manažmentu, prenájmu, kapitálových trhov, oceňovania a ďalších služieb.
Pre viac informácií navštívte www.cushmanwakefield.sk alebo sledujte @cushwakeslovakia na Instagrame.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3761497  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac