Riaditeľ obchodného centra

Cushman & Wakefield Property Services Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Západ
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
EUR 2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola plnenia podmienok nájmu zo strany nájomcov, návrhy opatrení k riešeniu excesov v takomto prípade
- zodpovednosť za plán krátkodobých prenájmov
- príprava nájomných zmlúv pre krátkodobé prenájmy a nájmy reklamných plôch
- vyhľadávanie a evidencia možných záujemcov o nájomné priestory
- kontrola splatnosti nájomného, spolupráca pri vymáhaní pohľadávok za nájomníkov
- kontrola plnení subdodávateľských zmlúv
- príprava výberových konaní na subdodávky jednotlivých servisov
- Koordinácia marketingových aktivít v spolupráci s príslušným marketingovým koordinátorom / manažérom
- Príprava podkladov pre marketingovú stratégiu a marketingové plány
- príprava podkladov pre fakturáciu nájomného a poplatkov za služby
- vystavovanie a evidencia objednávok a zákazkových listov
- predloženie, prezentácia rozpočtov a business plánov
- príprava podkladov pre pravidelné vyúčtovania poplatkov za služby
- príprava výročných správ a pravidelných reportov majiteľovi spravovaných objektov
- príprava reportov a reporting nadriadenému
- zastupovanie majiteľov nehnuteľností pri jednaniach so subdodávateľmi a orgánmi štátnej správy

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- Teambuildings
- Sick days
- Dovolenka nad rámec zákona

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v odbore správy nehnuteľností
- vysoká úroveň riadenia vzťahov so zákazníkmi
- proaktívny prístup k riešeniu pracovných úloh
- vysoká úroveň riadenia ľudských zdrojov
- samostatnosť a zodpovednosť

Cushman & Wakefield je celosvetovým lídrom v oblasti realitných služieb, ktorý prináša mimoriadnu hodnotu realizovaním nápadov v praxi pre nájomcov a vlastníkov nehnuteľností.
Cushman & Wakefield patrí k najväčším firmám poskytujúcim realitné služby s 52 000 zamestnancami v približne 400 kanceláriách a 60 krajinách. V roku 2022 mala spoločnosť obrat vo výške 10,1 miliárd USD v rámci hlavných služieb správy nehnuteľností, facility a projektového manažmentu, prenájmu, kapitálových trhov, oceňovania a ďalších služieb.
Pre viac informácií navštívte www.cushmanwakefield.sk alebo sledujte @cushwakeslovakia na Instagrame.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2584169  Dátum zverejnenia: 22.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: EUR 2500