Logo CUS - Centrum účtovníkov Slovenska, s.r.o

Telefonista/Telefonistka v zákazníckom centre CUS - Centrum účtovníkov Slovenska

CUS - Centrum účtovníkov Slovenska, s.r.o

Miesto práce
Zadarská, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď prípadne podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu v Banskej Bystrici komunikatívnu kolegyňu/kolegu, ktorí by spolu s nami zabezpečovali predaj vzdelávacích služieb a servis pre našich klientov – účtovníkov a ekonómov.
Práca s počítačom, predovšetkým s excelovskými tabuľkami a Outlookom bude vašou každodennou rutinou.

Práca v stabilnej spoločnosti, pôsobiacej na trhu viac ako 15 rokov.
Pravidelné výkonnostné prémie
Vianočná prémia až do výšky 13. platu
Štedrý príspevok na stravné lístky
Doplatok do 100 % mzdy od 11. dňa PN

Životopisy prosím zasielajte na [email protected] Vybraní uchádzači spĺňajúci podmienky budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

call centra je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti. Prax v oblasti telefonického predaja vítaná. Zmysel pre tímovú prácu a dôslednosť.

Sme vzdelávacia spoločnosť CUS - Centrum účtovníkov Slovenska s.r.o. Venujeme sa profesionálnemu vzdelávaniu ekonómov, účtovníkov, mzdárov a personalistov od roku 2007. Spolupracujeme aj s Ministerstvom školstva SR a ponúkame klientom aj certifikované, akreditované vzdelávanie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4477699  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac