Adminstrátor/Dokumentátor/Zákaznícka podpora

Curo s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Curo s.r.o. sa venuje tvorbe ambulantného softvéru, ktorý používajú pri práci ambulantní lekári.
Do nášho tímu hľadáme posilu na dôležitú pracovnú pozíciu - Adminstrátor/Dokumentátor/Zákaznícka podpora. Náplňou práce bude dokumentovať funkcionality a zmeny v programe a súčasne ich odkomunikovať užívateľom. Pracovná náplň bude tiež obsahovať podporu zákazníka cez telefón a pomoc cez vzdialenú plochu. Ovládanie slovenského jazyka písmom aj hovorovo na výbornej úrovni je dôležité. Nevyhnutné je, že počítače pre teba nie sú nepriateľ a rozumiete si.
Kancelária, kde by si pracoval, je v Prešove a práca je vhodná pre absolventov SŠ a VŠ.
Pracovný pomer je možný na plný úväzok/živnosť, čiastočný úväzok, v prípade, ak sa dohodneme na presnom pracovnom čase.
Ohodnotenie začína na minimálnej mzde(700 Eur), ale podľa skúsenosti a kalibra kandidáta sa vieme dohodnúť na oveľa lepšom plate.
Záujemcovia píšte na [email protected], ozveme sa len úspešným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ID: 3586451  Dátum zverejnenia: 18.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac