Pracovník v sklade rezaných kvetov

CUREL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Curel spol. s r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1991, je najväčším dovozcom kvetov na Slovensku. Do svojho veľkoobchodu hľadáme pracovníka na pozíciu skladník - expedient v oddelení rezaných kvetov.
Náplň práce zahŕňa:
- príjem a preberanie tovaru
- umiestnenie tovaru na predajnej ploche a hlavne v chladiacich priestoroch
- práca si vyžaduje pobyt v chladiacich priestoroch
- starostlivosť o tovar
- vybavovanie objednávok
-práca od 6.00 ( 8 hodín) , víkendy a sviatky

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaškolenie
- možnosť profesného rastu
- zamestnanecké benefity (pracovné oblečenie...)
- pravidelne vyplácaná mzda k 5. dňu v mesiaci
- stravné vyplácané vo výplate
- príspevok od zamestnavatela na multisportkartu
- kvartálne odmeny
- nákup tovaru za zamestnanecké ceny

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám na e-mail: [email protected] svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku, v ktorom uvediete dôvody Vášho záujmu o túto pozíciu.
Vybraní kandidáti budú telefonicky kontaktovaní a pozvaní na príjimací pohovor.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov v databáze spoločnosti Curel spol. s r.o.. v súlade so zákonom 428/2002 Z.z.YA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoké pracovné nasadenie
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- preukaz na vedenie vysokozdvižného vozíka (nie je podmienkou)
-vodičsky preukaz typu B a C výhodou

Sme prosperujúca a rozrastajúca sa firma CUREL, s dlhoročnou praxou a skúsenosťami na trhu. Spoločnosť CUREL pôsobí už vyše 30 rokov ,ako jediný prosperujúci veľkoobchod v Bratislave s rezanými a črepníkovými kvetmi, doplnkami a luxusnými dekoráciami. Firma CUREL spravuje vlastnú sieť kvetinárstiev: KVETINÁRSTVO CUREL.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 755459  Dátum zverejnenia: 6.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac