Floristka/ florista, aranžér/ aranžérka - Malacky

CUREL s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 050 EUR/mesiac- brutto mzda 1050€ + nadčasy + príplatky soboty/nedele/sviatky + odmeny podľa výsledkov - priemerná brutto mzda za rok 2020: 1300€ + odmeny podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás sa môžete kreatívne vyblázniť a zdokonaliť sa vo viazaní a aranžovaní kvetov
náplň: skúsenosti v obore nutne, viazanie kytíc, vencov a aranžmánov ,predaj kvetov, interiérovej zelene a doplnkového tovaru, aranžovanie kvetov na spoločenské podujatia a práca s registračnou pokladňou.

práca v stabilnej spoločnosti
zamestnanecká zľava na nákup tovaru
firemné oblečenie
stravné lístky v hodnote 3,90
multišport karty s príspevkom zamestnávateľa
odmena pri dosahovaní výsledkov a nefinančné bonusy
dovzdelanie kurzom
veľmi dobre finančné ohodnotenie
pravidelne vyplácaná mzda k 5. dňu v mesiaci
možnosť profesijného rastu

Životopis a motivačný list v slovenskom jazyku posielajte na e-mailovú adresu: [email protected], mobil: 0905353470
Iba vybraní uchádzači budú kontaktovaní a následne pozvaní na osobný pohovor.
Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

aranžér/aranžérka-floristka/ta

Prax na pozícii/v oblasti

aranžér / florista

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť a práce so živými kvetmi nutná
predpoklady a zručnosti: skúsenosti s aranžovaním
príjemné vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti
kreativita, estetické cítenie
samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Sme prosperujúca a rozrastajúca sa firma CUREL, s dlhoročnou praxou a skúsenosťami na trhu. Spoločnosť CUREL pôsobí už vyše 30 rokov ,ako jediný prosperujúci veľkoobchod v Bratislave s rezanými a črepníkovými kvetmi, doplnkami a luxusnými dekoráciami. Firma CUREL spravuje vlastnú sieť kvetinárstiev: KVETINÁRSTVO CUREL.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4110349  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac